Ar Tesisat Mühendislik Ltd. Şti.

Şirketimiz 1988 yılı eylül ayında kurulmuş olup 32 yıldır alanında aralıksız hizmet vermektedir. Temel iş konumuz mekanik tesisat (ısıtma, havalandırma, klima, yangın ve özel prosesler ) , Proje – taahhüt işlerinin yapılmasıdır. Tarafımıza ulaşan iş talepleri, eksizsiz, ayrım gözetilmeden değerlendirilip yapılmaktadır. Mimari gruplar ve diğer mesleki gruplarla koordineli çalışmak, iş güvenilirliğimizin temel unsurudur. Firmamızın Viessmann Partnerliği 1997 yılından itibaren devam etmektedir.
1

Mak. Müh. Serkis Delgi

Genel Koordinatör


Makina Mühendisi Serkis Delgi 1959 Malatya doğumlu. İlk, orta ve lise öğrenimini Malatya’da tamamlamıştır. 1980 yılında Yıldız Teknik Üniversitesi’ den makine mühendisi olarak mezun olmuştur. MMO – TTMD – MIAD gibi mesleki kuruluşlara üyedir. 33 yıldır mesleğini, her yeni işin , yeni bir başlangıç olduğu prensibi ile, müşterilerine ve birlikte çalıştığı takım arkadaşlarına inanarak, güven ve saygı çerçevesinde devam ettirmektedir. İş anlayışı; var olmanın, birlikteliğin daimiyetle mümkün olduğu prensibine dayanmaktadır.

Mak. Müh. Mari Bağa

Proje Koordinatörü


Makine Mühendisi Mari Bağa 1975 Hatay doğumludur. 1996 yılında Akdeniz üniversitesi makine mühendisliği bölümünden mezun olmuştur. 1997 yılından itibaren firmamızda çalışmasını devam ettirmektedir. Firmamızın hevesli ve motive olmuş bir mühendisidir. Çalışmaları ile hem ekibini, hem de müşterilerini heveslendirir, paylaşımcıdır.
2
3
4
5